0.80 lei Nail&Go Iași Angajează Assistent Manager Axente Sever

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Mai 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Axente Sever

Nail&Go Iași Angajează Assistent Manager

⭕ Candidatul ideal:

- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu/ avansat;
- Orientare catre rezultate si orientare catre client
- Bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

-Asigura confortul clienților
-coordonează programatorul
-distribuie corect către manichiuriste clientul
-Se implica si monitorizeaza procesul de vanzare si servisare a clientilor si se implica in atingerea obiectivelor;
-Se implica in procesul de programare a clientilor
- Se implica in modul de prezentare a promotiilor in desfasurare si prezenta
-comunica zilnic evidența si perfomanta către Store manager

Profilul candidatului

Abilități profesionale:

abilități de comunicare
atenție la detalii, răbdare, perseverență
seriozitate, responsabilitate
tact, politețe
punctualitate

Te așteptam sa ne cunoaștem, sa faci parte din familia noastră, si sa performam împreună !

Locație: Palas mall

0713324438

Axente Sever, Sibiu