Gratuit Agent De Vanzari Bucuresti Sector 2

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Februarie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Bucuresti Sector 2

Agent De Vanzari

⭕ Candidatul ideal

- minim studii medii;
- experienta minima in domeniu 2 ani,(avantaj in domeniul FMCG)
- permis categoria B si experienta rutiera;
- excelenta cunoastere a MS Office, in special Excel;
- foarte bune abilitati de negociere si comunicare.
-siguranta de sine si capacitatea de a se adapta si a invata lucruri noi.
-rezistenta la stres

Descrierea jobului

- realizeaza obiectivele de vanzari stabilite, pentru toate categoriile de produse din portofoliul WONDER FOODS .
- implementeaza promotiile conform politicii Companiei.
-prospecteaza piata pentru gasirea de client noi si identifica noi oportunitati de dezvoltare a bussinesului.
- raporteaza periodic informatii cu privire la indicatorii de performanta monitorizati;

Beneficii:

-Se asigura pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute
-Masina,Tableta si Telefon

Număr de telefon ✆ 0763511063

Bucuresti Sector 2, Ilfov