Gratuit Agent Distributie Biled

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Octombrie 10, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Biled

Agent Distributie

⭕ Candidatul ideal:

Initiativa, corectitudine, seriozitate, responsabilitate, lucru in echipa.
Punctual, organizat, spirit de initiativa;
Spirit de observatie si capacitate de sinteza;
Bune abilitati de comunicare si relationare;
Portofoliu activ de clienti;
Permis de conducere categoria B (fara incidente);
Disponibilitate pentru deplasari;

Descrierea jobului

Distribuirea si incasarea comenzilor, promovarea produselor din portofoliu
Vizitarea periodica a clientilor din zona alocata si identificarea unor noi potentiali clienti;
Ofera cele mai bune solutii in vederea comercializarii acestora;
Realizarea indicatorilor lunari de vanzare conform targetului comunicat;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv (pe masura realizarilor) + bonuri de masa;
Programe periodice de perfectionare in domeniul vanzarilor;
Posibilitati reale de dezvoltare profesionala;
Desfasurarea activitatii intr-o echipa experimentata si dinamica;

0793076091

Biled, Timis