0.80 lei Agent Telesales Junior Arinis

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Arinis

Agent Telesales Junior

⭕ Compania reprezinta cel mai important producator si distribuitor de produse parafarmaceutice. In prezent promoveaza brandul prin reteaua proprie de magazine, in lanturile de farmacii si la medici.

Nota: Angajatorul accepta si absolventi dispusi sa se dezvolte profesional in domeniul parafarmaceutic.

Responsabilitati - Suport Vanzare / Back Office:
Relationare ica cu partenerii firmei- farmaciile de lant din portofoliul firmei (aprox. 70% din activitate);
Promovarea produselor din portofoliu si a campaniilor periodice;
Primeste si proceseaza comenzile clientilor;
Introduce datele in sistemul informatic si realizeaza rapoarte de vanzare la cerere;
Acorda asistenta colegilor din departamentul de vanzare directa.

Cerinte:
Cunostinte de operare calculator suita - MS Office (Word, Excel. Outlook, PowerPoint etc.)
Persoana organizata, atenta la detalii si orientata spre indeplinirea obiectivelor;
Abilitati excelente de comunicare;
Cunostinte de limba engleza nivel mediu.

Oferta:
Salariu fix 1500 lei net + comision din vanzari = pachet lunar variabil intre 2300-2500 lei net;
Posibilitate reala de crestere profesionala si salariala, in functie de realizari;
Program de lucru 8h/zi, L-V;
Locatie job- Piata Victoriei.

0792372882

Arinis, Maramures