1.60 lei Agent Vanzari Broker Racos

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Ianuarie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Racos

Agent Vanzari Broker

⭕ Positiva Fiananciall iti ofera posibilitatea obtinerii unui loc de munca stabil, cu salariu atractiv.

Se cauta persoane tinere si active pentru postul de Broker / Agent vanzari.
Se ofera :
- salariu 2300 Ron
- bonusuri lunare si saptamanale
- de serviciu
- posibilitatea de avansare

Candidatul ideal

- Abilitati excelente de comunicare, convingere, negociere, adaptare si invatare rapida;
- Mod de gandire orientat spre clienti;
- Orientare catre rezultate;
- Interesat de dezvoltare personala;
- Responsabil;
Descrierea jobului

- Contactarea ica a clientilor
- Stabilirea intalnirilor de afaceri
- Desfasurarea activitatii la sediul companiei
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Training specializat
- Recompense conform rezultatelor obtinute
- Pachet salarial atractiv

Oferim:

- castiguri lunare peste medie
- posibilitatea reala de avansare
- job full-time, 8h/zi, contract de munca
- posibilitatea de a lucra si promova in birourile noastre din alte tari-training gratuit si specializat bazat pe tehnici de vanzare si dezvoltare personala.

Pentru detalii mesaj sau contactati-ne ic.

0701113676

Racos, Brasov