Gratuit Agent Vanzari Casa De Amanet SILVER STAR Periceiu

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Periceiu

Agent Vanzari Casa De Amanet SILVER STAR

⭕ SC Silver Star Electronics SRL angajeaza Agent Vanzari(AMANETAR) pentru punctul de lucru din Botosani-Primaverii

Candidatul ideal:

- Studii medii / superioare
- Abilități de operare PC și utilizare a internetului;
- Disponibilitate pentru program full time;
- Profesionalism în îndeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Foarte bune abilități de comunicare;
- Atenție la detalii;
- Corectitudine, discreție și loialitate;
- Persoană atentă, serioasă și responsabilă.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

- Furnizarea de informații clienților;
- Încheierea contractelor de amanet;
- Verificarea și evaluarea garanțiilor (obiectelor electronice);
- Efectuarea de plăți și încasări în numerar;

Beneficii :
- Salariu motivant
- Aprecierea şi recunoaşterea performanţelor;
- Siguranţa locului de muncă;

POSTUL ESTE EXCLUSIV PENTRU BARBATI!!!

Persoanele interesate pot depune CV-ul la bogdansse(at)yahoo.ro sau direct pe .

0732415539

Periceiu, Salaj