Gratuit Agent Vanzari Directe - ENEL ( Door-to-door ) Dagata

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Ianuarie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Dagata

Agent Vanzari Directe - ENEL ( Door-to-door )

⭕ Candidatul ideal

Studii medii finalizate
Dorinta de realizare pe plan profesional
Onest, dinamic
Orientat spre rezultate si motivat
Atitudine pozitiva si optimista
Prezentabil/a
Reprezinta avantaj ( dar nu e mandatoriu ) experienta in vanzari door-to-door

Descrierea jobului

Activitate de vanzare directa D2D (door2door)

Responsabilitati

-Promovarea si vanzarea de energie electrica, gaze naturale si servicii aditionale consumatorilor casnici (persoane fizice)
-Incheie contracte de furnizare a energiei electrice, gaze naturale si servicii aditionale cu clientii consumatori casnici (persoane fizice)
-Mentine si promoveaza o imagine buna a Companiei si Furnizorului ENEL
-Munca de teren

Te asteptam sa faci parte din frumoasa noastra echipa

BENEFICII

La Energy Sales Division stim cat de important este timpul petrecut la job, de aceea noi vemin cu un pachet de beneficii, care sa-ti satisfaca cerintele, dupa cum urmeaza

-Venit garantat + comisioane + bonusuri lunare pt contractele incheiate
-Posibilitatea de AVANSARE rapida in functia de SUPERVIZOR
-Bugete de deplasare
-Asiguram deplasarea in teren
-Contract de munca pe perioada nedeterminata
-Contract de munca Part-time / Full time
-Oportunitatea de a lucra intr-o echipa mare si frumoasa
-Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu nou, de viitor si foarte bine platit
-Venituri financiare mult peste medie
-Oportunitatea de dezvoltate profesionala si personala
-Participarea la training-uri de dezvoltare profesionala si personala
-Pachetul complet de beneficii va fi prezentat in cadrul interviului

Apreciem si rasplatim foarte mult eforturile depuse si profesionalismul

La Energy Sales Division promovam egalitatea de sanse, diversitatea si respectul
La Energy Sales Division te asteapta jobul ideal ...APLICA !

Doar impreuna suntem puternici

Sau aplica pe

0768677489

Dagata, Iasi