Gratuit Agent Vanzari -domeniu Produse Copii Galanesti

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Februarie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Galanesti

Agent Vanzari -domeniu Produse Copii

⭕ Nivel cariera
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Full time sau part time

Descrierea postului
- Promovarea si vanzarea produselor aflate in oferta companiei (produse textile copii)
- Realizarea unui portofoliu de clienti si dezvoltarea acestuia
- Negocierea conditiilor de vanzare, a termenelor de livrare si de plata, respectand procedurile companiei
- Urmarirea si realizarea unui volum de vanzari lunar

Cerinte
- Operare calculator/ internet-nivel mediu
- Experienta in vanzari constituie un avantaj
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Bune abilitati de planificare si organizare
- Spirit de initiativa, orientat spre rezultate si atingerea obiectivelor propuse

Nivel salarial:
Fix + procent vanzari
VA RUGAM ATASATI CV IN .

0791304477

Galanesti, Suceava