Gratuit Agent Vanzari Materiale De Constructii Ciumeghiu

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Mai 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Ciumeghiu

Agent Vanzari Materiale De Constructii

⭕ ART DACH producator tabla tip tiga cauta coleg pentru postul agent vanzari .
Responsabilitati:
-promovezi solutiile si serviciile oferite de compania noastra.
-abordezi procesul de vanzare ca pe o oportunitate de a gasi solutia perfecta pentru fiecare client
-vei consilia clientii pentru a le propune produsele potrivite nevoilor lor si a le depasi astfel asteptarile
-vei fi in permanenta la curent cu informatiile tehnice ale produselor comercializate
-activitatea se desfasoara pe teren.
-Este necesar o experienta in domeniu vanzari materiale de constructii

Beneficii:
-performanta este recunoscuta printr-un sistem de compensare atractiv format dintr-un salariu , plus comision din vanzari, pentru ca tu sa te bucuri de succesul tau in fiecare luna.
-mediu de lucru placut, modern si dinamic
-Vei avea posibilitatea ca dupa o perioada de timp, in functie de rezultatele tale si oportunitatile , sa poti avansa.

www.artdach.ro

Succes

Număr de telefon ✆ 0749207925

Ciumeghiu, Bihor