Gratuit Agent Vanzari - Salariu Fix 1970 Ron Ulmi

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Ulmi

Agent Vanzari - Salariu Fix 1970 Ron

⭕ Companie multinationala angajeaza pentru punctul de lucru din Iasi agenti vanzari.

Cerinte:
- studii medii/superioare
- tenace, ambitios, puternic motivat pentru activitate sustinuta si constanta.
- disponibilitate pentru deplasari.
- orientare sanatoasa fata de munca si indatoririle de serviciu
- aptitudini de planificare, organizare si stabilire a prioritatilor.
- persuasiv, dinamic, orientat spre performanta.

Descrierea postului:
- activitatea se va desfasura pe teren
- identificarea potentialilor clienti si largirea portofoliului de clienti existenti;

Oferta:
- salariu net 1970 RON
- perioada de proba 3 luni
- posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie in continua crestere
- colectiv tanar si dinamic

Descriere companie:
Misiunea Lycamobile este de a conecta prietenii si familia din intreaga lume. Fiind cel mai mare operator international de ie mobila virtuala (MVNO) din lume, Lycamobile ofera servicii de voce si date low-cost de inalta calitate pentru mai mult de 15 milioane de clienti in 21 tari.
Acum, Lycamobile se extinde pentru a oferi o gama larga de servicii financiare si turistice, incluzand Lycamoney si Lycafly, ajutand oamenii sa ramana in contact in afara granitelor. Fondata in 2006 si cu o cifra de afaceri de 1,5 miliarde de euro in 2014, Lycamobile continua sa creasca rapid si intampina un client nou la la fiecare doua secunde.
Lycamobile si-a lansat operatiunile in Romania 2015, care a devenit a 18-a tara din reteaua internationala a companiei, si vrea sa isi mareasca baza de utilizatori cu 25% la nivel global, in urmatoarele 12 luni.

Număr de telefon ✆ 0272418778

Ulmi, Dambovita