Gratuit Agenti De Vanzari B2B / Lucru De Acasa - Comision Intre 30 Si 50% Beresti-Tazlau

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Februarie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Beresti-Tazlau

Agenti De Vanzari B2B / Lucru De Acasa - Comision Intre 30 Si 50%

⭕ Suntem o companie care ofera servicii de tip B2B prin intermediul a 2 aplicatii online (pe baza de abonament) si suntem in cautarea unor colegi in vanzari care vor creste portofoliul de clienti al companiei, iar pentru asta suntem dispusi sa renumeram cu cele mai mari comisioane de pe piata!
Programul este extrem de flexibil, puteti lucra si de pe plaja daca doriti, atata timp cat aveti rezultate noi va vom incuraja sa faceti asta :)

Responsabilitati:

- Initierea apelurilor ice in vederea promovarii si vanzarii serviciilor catre persoanele juridice
- Trimiterea materialelor de prezentare prin email si organizarea sesiunilor demonstrative (online) a serviciilor
- Prospectarea pietei, identificarea potentialilor clienti si adaugarea lor in sistemul CRM

Cerinte:
- Experienta intr-un Call Center sau in vanzarea serviciilor de tip B2B (constituie un avantaj experienta in vanzarea solutiilor de tip ERP)
- Cunostinte de limba engleza
- Creativitate, spontaneitate, abilitati de negociere si putere de convingere
- Cunostinte Microsoft Office
- Domiciliul in Bucuresti sau judetul Ilfov

Beneficii:
- Salariu de baza + comision din vanzari - intre 30% si 50% din fiecare contract incheiat (de precizat faptul ca cel mai mic contract posibil este de aprox 100 euro, iar cele mari pot ajunge pana la cateva mii de euro)
- Program extrem de flexibil, lucru de acasa

Asteptam CV-urile atasate aici, pe , iar apoi va vom contacta pentru detalii suplimentare si interviu.

Număr de telefon ✆ 0799557905

Beresti-Tazlau, Bacau