Gratuit Angajam Agent Vanzari Piese Auto Rosia de Secas

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Rosia de Secas

Angajam Agent Vanzari Piese Auto

⭕ Angajeaza pentru reprezentanta WEBASTO ,Carrier Transicold, persoana cu experienta in identificarea si ofertarea pieselor.

Responsabilitati:
- identificarea, ofertarea si vanzarea de piese si accesorii auto;
- preluarea comenzilor ice si online;
- identificarea pieselor si accesoriilor in programele de identificare piese auto;
- consilierea clientilor si ofertarea pieselor;

Aptitudini:
- capacitate de adaptare si invatare a noilor programe de gestiune si a noului mod de lucru;
- buna cunoastere a programelor de identificare piese auto si experienta minim 1 an in acest domeniu reprezinta un avantaj;
- experienta in vanzarea de piese auto si lubrifianti;
- cunostiinte de utilizare calculator - pachet Office;
- minim studii liceale absolvite;
- persoana organizata,responsabila, cu spirit practic;
- permis de conducere (optional, constituie un avantaj).

Beneficii:

- pachet salarial atractiv format din salariu fix si bonus in functie de performanta;

- mediu de lucru dinamic in cadrul unui colectiv tanar.

0314631454

Rosia de Secas, Alba