Gratuit Angajam Agent Vanzari Tehnica De Calcul Ortisoara

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Ortisoara

Angajam Agent Vanzari Tehnica De Calcul

⭕ Candidatul ideal :
- abilitati de comunicare, coerenta si usurinta in exprimare
- amabilitate, rabdare, atitudine pozitiva
- cunostinte minime despre tehnica de calcul
- absolvent 12 clase cu sau fara examen de bacalaureat

Descrierea jobului. Responsabilitati

• Invatarea produselor, precum si a instrumentelor de lucru folosite (se asigura scolarizare);
• Sa preia apelurile ice ale clientilor, cu atitudine pozitiva si sa incheie vanzarea cu succes;
• Acordare de asistenta si comunicare cu clientii /potentiali clienti;
• Comunicarea scrisa si ica cu clienti/potentiali clienti;
• Identificarea de canale noi de promovare si vanzare a produselor firmei ;
• Identificarea, abordarea, dezvoltarea de solutii, ofertare si vanzarea catre clienti ;

Se ofera :

- Oportunitatea de a dezvolta o cariera de succes si de a-ti pune in valoare calitatile si aptitudinile;
- Instruire tehnica si organizatorica
- Conditii foarte bune de lucru
- Pachet salarial motivant (salariu fix + comision din vanzari)
- Bonuri de masa
- Bonus de sarbatori

Descrierea companiei
Firma de distributie tehnica de calcul activa pe piata de 23 de ani.

Daca iti doresti sa faci parte si TU din echipa noastra aplica acum prin mesaj cu CV atasat.
Doar candidatii selectati vor fi sunati pentru interviu.

Număr de telefon ✆ 0717980507

Ortisoara, Timis