Gratuit Angajam Agent Vanzari Sendreni

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Sendreni

Angajam Agent Vanzari

⭕ SC NIOS DISTRIBUTION SRL recruteaza agent vanzari produse alimentare.

BENEFICII:
-se ofera pachet salarial atractiv in functie de realizari,masina si de serviciu.

CERINTE:
-studii medii
-permis conducere categoria B, minim 6 luni
-experienta in vanzari,abilitati de comunicare si negociere,atitudine deschisa, optimism, orientare spre client.

RESPONSABILITATI:
-pastrarea relatiilor cu clientii actuali si dezvoltarea portofoliului de clienti
-promovarea produselor societatii,consilierea clientilor cu privire la produsele societatii
-atingerea obiectivelor stabilite.

CV-urile se pot depune pe adresa
mail : resursenios®gmail.com

Număr de telefon ✆ 0722060589

Sendreni, Galati