Gratuit Angajari Baisoara

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Baisoara

Angajari

⭕ Telekom Romania este un brand de telecomunicaţii nou și dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, simplificate și personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu peste 10 de milioane de contracte de servicii.
Echipa de vanzari D2D PROSOLUTION este cea mai puternica forta de vanzare D2D, fiind in acelasi timp o scoala de vanzari care creaza agenti de vanzari performanti care gasesc in cadrul companiei atat satisfactii financiare deosebite cat si oportunitati de cariera.
Candidatul ideal:
- sa initiati cu usurinta interactiuni cu persoane noi
- sa fiti orientat catre rezultate , cu capacitate de a lucra autonom, dar si in cadrul unei echipe
- cunostintele despre vanzari pot fi un plus, dar nu si o conditie eliminatorie
Responsabilitati :
- vanzarea directa a serviciilor Telekom catre persoanele fizice si juridice parcurgand toti pasii de vanzare, de la identificarea autonoma a potentialilor clienti pana la semnarea unui contract de servicii
- mentinerea relatiei cu clientii semnati care devin portofoliu propriu si furnizarea catre acestia a suportului post vanzare
- utilizarea aplicatiilor specifice job- ului
- realizarea zilnica a rapoartelor de vanzari
Echipa de vanzari Telekom este formata din tineri profesionisti, dinamici, care stiu sa construiasca un parteneriat corect si durabil cu clientii lor.

Număr de telefon ✆ 0757910153

Baisoara, Cluj