0.80 lei Angajez Vanzatoare Haine Vaideeni

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Valcea
  • Oraş: Vaideeni

Angajez Vanzatoare Haine

⭕ Daca esti pasionata de moda si doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si motivata, atunci te
asteptam in echipa noastra.
Atelierul nostru de creatie, cu magazin propriu de desfacere, angajeaza vanzatoare.
Magazinul este situat in zona centrala, pe strada 21 Decembrie.

Programul de lucru:
De luni pana vineri intre orele 10-18 (8 ore/zi).
Se lucreaza 2 sambete pe luna intre orele 10-18 (8 ore/zi).

Pachet salarial:
Salariu net: 1600 lei (cu tichete de masa incluse).

Candidatul ideal
Orientare catre client si nevoile acestuia
Pasiune pentru moda si simt estetic dezvoltat
Abilitati bune de comunicare

Descrierea jobului
Intampina , comunica si relationeaza cu clientii din magazin intr-o maniera calda, amiabila si
prietenoasa
Informeaza si consiliaza clientii in achizitionarea produselor din magazin
Promoveaza imaginea si produsele comercializate
Identifica necesitatile clientilor prin ascultare activa

Număr de telefon ✆ 0753490939

Vaideeni, Valcea