Gratuit Angajez Vanzatoare Pentru Insula Cadouri, Decoratiuni Ojdula

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Ojdula

Angajez Vanzatoare Pentru Insula Cadouri, Decoratiuni

⭕ Angajam vanzatoare pentru insula de Cadouri si Decoratiuni situata in Centrul Comercial Carrefour Felicia Iasi

Cerinte:
- CV cu foto recent prin mesaj pe sau direct la insula
- Cautam o persoana cu / fara experienta
- Persoana politicoasa, amabila, zambitoare, punctuala si comunicativa
- Studii medii
- Experienta in domeniu constituie un avantaj
- Seriozitate pentru o colaborare pe termen lung

Responsabilitati:
- Intampinarea clientilor
- Consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate
- Vanzare catre client a produselor si incasarea banilor
- Lucrul cu casa de marcat
- Ambalare cadouri
- Aranjarea marfurilor pe raft
- Mentinerea curateniei la locul de munca.
- Respectarea programului de lucru si a regulilor companiei

Beneficii:
- Salariu fix si bonus din vanzari ( se discuta in cadrul interviului)
- Contract de munca
- Loc de munca stabil
- Program pe ture 6h/zi
- Locatie in centru comercial
- Mediu de lucru placut
- Perioada de training, acomodare

0738855319

Ojdula, Covasna