0.80 lei Beauty Advisor Si Store Manager Flormar Magazin Cluj Napoca Bucecea

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Bucecea

Beauty Advisor Si Store Manager Flormar Magazin Cluj Napoca

⭕ Flormar Romania are nevoie de tine !

LOCATIE MAGAZIN: IULIUS MALL CLUJ NAPOCA !

Avantajele pe care ti le oferim:
- suntem aproape de tine - retea de 35 de magazine in continua extindere
- salarizare motivanta mult peste media orasului tau
- beneficii medicale de exceptie
- comision din vanzari
- echipa tanara si dinamica
- seminarii dezvoltare personala
- discount-uri permanente la toate produsele
- bonusuri mari la atingerea target-ului
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei
- mediu de lucru elegant si placut

Candidata ideala:

- prezenta placuta si limbaj ingrijit
- orientare catre clienti, identificarea si intelegerea nevoilor si dorintelor acestora
- spirit comercial
- interes pentru domeniu si dorinta de dezvoltare pe plan profesional
- seriozitate
- cel putin absolventa de liceu cu diploma de bacalaureat
- experienta in comert
- rezistenta la stres
- cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj

Descrierea jobului:

- promovarea si vanzarea produselor de machiaj profesional Flormar Cosmetics
- consilierea clientelor prin realizarea de recomandari individualizate
- realizarea de activitati administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft, intretinerea rafturilor, etc..
- posibilitatea promovarii la Store Manger in doar 3 luni

Te rugam sa ne trimiti aici pe un CV impreuna cu 4-5 poze reprezentative (nu trebuie sa fie profesionale, cele tip facebook sunt foarte bune).

Asteptam cu nerabdare sa ni te alaturi.

Avem nevoie de tine !!

0798869813

Bucecea, Botosani