Gratuit Colector Debite Pe Teren Vorta

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Octombrie 23, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Vorta

Colector Debite Pe Teren

⭕ Comapanie multinationala angajeaza colector debite pe teren.

Cerinte

Ce cautam la tine?
Studii medii/universitare
- Sociabilitate si abilitati de negociere
- Rezistenta la stres
- Abilitatea de a se exprima clar, precis și argumentat
- Abilitatea de a rezolva probleme și conflicte
- Abilitatea de a lucra in echipă
- Preferabil autoturism propriu
- Experienta intr-un post similar reprezinta avantaj

Responsabilitati
Ce urmeaza sa faci?

- Oferi suport clientilor ce intampina probleme de colectare, cu scopul de a colecta complet sau parțial debitele cumulate
- Colectezi, administrezi și predai corespondența purtată cu clienții care au intarzieri la plata
- Participi la planificarea, elaborarea și realizarea acțiunilor legale impotriva clienților care au intarzieri
- Oferi consultanta cu privire la calitatea procedurilor de gestionare a clienților care au intarzieri
Alte informatii

Ce iti oferim ?

- Salariu fix
- Comision în functie de performanta
- Training
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
Peroanele interesate pot atasa CV .

Număr de telefon ✆ 0338856111

Vorta, Hunedoara