Gratuit Consilier Credite Ceatalchioi

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Ceatalchioi

Consilier Credite

⭕ CANDIDATUL IDEAL:

Persoana comunicativa, dinamica, cu o activitate sociala intensa.
Acceptam persoane fara experienta ( studenți), cu bune calitati de comunicare si cu o atitudine pozitiva.
Disponibilitate pentru munca de teren.

RESPONSABILITATI / BENEFICI

Responsabilitati

- Abordare proactiva, directa a potentialilor clienti.
- Consiliere si sprijin acordate clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare al companiei: card de credit, credite de consum, credite ipotecare.
- Prezentarea produsului de credit in detaliu – conditii, criterii de eligibilitate, setul de documente necesare in vederea obtinerii creditului si modul de completare.
- Implicare directa in campaniile de marketing desfasurate: prezentari, birouri de informatii.

Beneficii

- venituri corelate cu realizările obtinute
- posibilitati reale de promovare;
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cea mai mare forta de vanzare directa de produse de creditare;

Număr de telefon ✆ 0714900329

Ceatalchioi, Tulcea