Gratuit Consilier Relatii Clienti Dalnic

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Ianuarie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Dalnic

Consilier Relatii Clienti

⭕ Esti o persoana comunicativa? Iti place sa lucrezi cu oamenii? Te incadrezi la toate caracteristicile de mai jos:
-Persoana organizata,responsabila,loiala,cu simt al raspunderii si spirit de echipa
-Studii superioarefinalizate sau in curs de finalizare
-Excelente abilitati de comunicare ,prezentare si relationare
-Cunostinte de utilizare MS Office si internet
- Dinamism, motivatie, constiinciozitate si perseverenta
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
-Experienta intr-un domeniu asemanator constituie un avantaj
-Dorinta constanta de autodezvoltare si perfectionare.

Atunci, esti candidatul ideal pentru postul de Consilier Relatii Clienti.
Descrierea jobului:
-Preluarea apelurilor ice si consilierea clientilor
-Promovarea companiei prin diverse canale publicitare
-Primirea si oferirea de asistenta in serviciile clientilor
-Mentinerea relatiei cu clientii.
Oferta
-Posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar si profesionist
-Cariera pe termen lung: posibilitatea de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul firmei
-Pachet salarial atractiv

Număr de telefon ✆ 0718132496

Dalnic, Covasna