Gratuit Consilier Vanzari / Casier(a) - Magazin Arta, Craft & Hobby Curcani

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Curcani

Consilier Vanzari / Casier(a) - Magazin Arta, Craft & Hobby

⭕ Un concept unic de magazin cu produse si materiale de arta, craft & hobby, care incurajeaza dezvoltarea creativitatii si petrrecerea timpului liber intr-un mediu placut si benefic pentru toti membri familiei, recruteaza full-time/part-time:

CANDIDATUL IDEAL:
- persoana comunicativa, amabila, dinamica, optimista.
- experienta anterioara in domeniu similar prezinta un avantaj.
- persoana pasionata de creativitate si produse handmade.
- atitudine proactiva, orientare catre client, initiativa si implicare;
- flexibilitate in programul de lucru;
- punctualitate, seriozitate, responsabilitate.

RESPONSABILITATI:
- servirea activă a clientilor, consilierea clientilor asupra produselor expuse.
- cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, informeza clientul despre toate produsele.
- efectueaza activitati de receptie marfa, si raspunde de gestiunea acesteia.
- lucreaza cu casa de marcat si soft de gestiune.
- propune solutii si modalitati de realizare si cresterea a planului de vanzari lunar;
- sarcini privind merchandising-ul, aranjarea mărfii în cadrul magazinului.
- mentinerea curateniei in cadrul magazinului.

BENEFICII:
- salariu fix+bonus
- tichete de masa;
- decontare transport;
- contract de munca - perioada nedeterminata;
- oportunitate de dezvoltare profesionala;

Număr de telefon ✆ 0731335123

Curcani, Calarasi