Gratuit Consilier Vanzari Magazin ESCUDO Shopping City Sibiu Deleni

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Deleni

Consilier Vanzari Magazin ESCUDO Shopping City Sibiu

⭕ Descrierea companiei

SC DANDY-CONF SRL, este o societate specializata in comertul de imbracaminte, avand peste 20 ani de activitate pe piata de profil din Romania.
ESCUDO este un brand dedicat tinerior si barbatilor de toate varstele. ESCUDO este un brand cu personalitate care imbina eleganta clasica si exigentele modei.

Descriere candidat ideal

-Experienta minim 3 ani in comert. Vechimea in vanzarea de confectii barbatesti si experienta in gestiune constituie un avantaj.
-Capacitati bune de comunicare si putere de convingere in relatia cu clientii
-Seriozitate si dorinta de a lucra intr-un loc de munca stabil
-Aspect ingrijit
-Domiciliu stabil in Sibiu

Descriere job, responsabilitati si beneficii:

-Promovarea produselor comercializate in magazin si consilierea clientilor
-Atragerea si fidelizarea clientilor prin oferirea unor servicii de calitate in prezentarea produselor oferite spre vanzare
-Incasarea contravalorii produselor si emiterea documentelor specifice vanzarii (bon fiscal, factura fiscala)
-Receptia marfii conform documentelor de intrare
-Aranjarea marfii in magazin
-Urmarirea stocului de marfa
-Comunicarea cu depozitul central al firmei si aprovizionarea cu marfa

Beneficii:
-Salariu fix peste minimul pe economie
-Bonusuri in functie de vanzari
-Tichete de masa in valoare de 15 ron/zi
-Decontare transport
-Prime

0376257120

Deleni, Vaslui