0.80 lei Consilier Vanzari Magazin Produse Cosmetice Corporale Vartoape

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Vartoape

Consilier Vanzari Magazin Produse Cosmetice Corporale

⭕ Candidatul ideal:
Cautam personal energic, cu abilitati dezvoltate de comunicare.
Pentru noi, consilierul de vanzari trebuie sa fie o persoana plina de entuziasm si atitudine pozitiva ambitioasa, cu initiativa, orientata spre autodezvoltare si rezultate.

RESPONSABILITATI :
- Abordarea, asistarea, consilierea și fidelizarea unei clientele exigente
- Identifică nevoile și asteptările clienților, oferă informații corecte și complete despre produse
- Asigurarea si implementarea merchandisingului produselor in magazin
- Monitorizarea permanenta a stocului de marfa, participarea la gestiunea acestora si inaintarea propunerilor de restocare.

CERINTE:
Constituie avantaj experinta in vanzari dar se poate si fara experienta.
Studii liceale finalizate; constituie avantaj studiile superioare;
Bune abilitati de comunicare;
Persoana sociabila, cu un aspect fizic placut, ingrijit.

BENEFICII:
-salariu fix 1200 in primele 3 luni plus comision din vanzari.
- Venituri corelate cu realizarile;
- Mediu de lucru elegant si placut, in sectorul produselor cosmetice corporale .

Număr de telefon ✆ 0739666421

Vartoape, Teleorman