Gratuit Consultant Financiar - Domeniul Bancar Valcau de Jos

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Valcau de Jos

Consultant Financiar - Domeniul Bancar

⭕ Candidatul ideal:
Daca-ti doresti sa faci parte dintr-o echipa ambitioasa in domeniul bancar, intr-o Banca cu renume, trimite-ne un CV pe adresa: onlineofficerecrutare yahoo.com sau ataseaza-l la mesaj aici pe . Persoanele selectate vor fi contactate pentru programarea unui interviu.

Reprezinta atuuri:
• Aptitudini de socializare, bune abilitati de comunicare;
• Experienta in domenii de activitate ce implica relationare si negociere directa cu oamenii;
• Experienta in vanzari directe.

Cerinte:
• Varsta minima 23 de ani;
• Studii medii, studiile superioare constituie avantaj;
• Profil si atitudine de liber profesionist;
• Persoana activa, organizata, motivata si orientata spre rezultate;
• Bune abilitati de vanzare si relationare;
• Stie ca pentru a avea succes e nevoie de disciplina si perseverenta;
• Dorinta de a dezvolta un business in domeniul financiar - bancar.

Descrierea jobului:
Responsabilitati / Beneficii:
• Identificarea potentialilor clienti;
• Jobul tau va presupune activitate in Banca / in teren la clienti si consta in:
• Informarea clientilor despre produsele noastre;
• Prospectarea pietei si aducerea de noi clienti pentru a atinge standardele impuse de companie, precum si stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii.

Oferim:
• Contract in urma caruia devi reprezentant al unei banci de renume.
• Cel mai ofertant sistem de comisionare (contract de munca sau contract prin P.F.A. sau S.R.L.);
• Comisioane si Bonusuri, respectiv - venituri, proportionale cu realizarile si foarte atractive ;
• Grile de comisionare progresive, care ofera posibilitati de castig corelate cu performanta si volumul activitatii desfasurate;
• Training de specialitate;
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;
• Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
• Program flexibil:
• Programul poate fi si Part time.

ORAS LUCRU : Rm. Vâlcea, Drăgășani, Bălcești, Berbesti, Brezoi, Horezu, Călimănești.
Județul Vâlcea

Posturi disponibile : 5

Număr de telefon ✆ 0769941591

Valcau de Jos, Salaj