Gratuit Consultant Financiar Tiganesti

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Ianuarie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Tiganesti

Consultant Financiar

⭕ Activitatea ta de Consultant Financiar va fi sustinuta de un brand, asociat in piata cu stabilitatea financiara, profesionalismul, onestitatea si responsabilitatea in relatia cu clientii..

In calitate de Consultant Financiar vei reprezenta una dintre cele mai puternice marci din lume si vei face parte din elita fortei de vanzare a companiei.

Candidatul ideal:
Dinamic, hotarat, motivat, cu abilitati de comunicare si vanzare, dornic de o cariera intr-o companie de succes si castiguri conform performantei, fara experienta in vanzari, cu studii medii sau studii superioare.
Experienta in vanzari constituie avantaj.
Descrierea jobului:
Promovarea unor produse financiare unice pe piata financiara din Romania, intermedierea si consilierea clientilor.
Pastrarea integritatii imaginii institutiei si promovarea acesteia.
Orientarea catre client, acordarea de consultanta profesionista, instruire si traininguri gratuite, o cariera de succes in domeniul financiar bazata pe performanta, retribuire conform rezultatelor.

Descrierea companiei:
Un concern financiar ce promoveaza produse accesibile si utile tuturor categoriilor de persoane Motiveaza colaboratorii prin premii in bani si obiecte, bonusuri, excursii in tara si strainatate, traininguri gratuite si nu in ultimul rand in promovarea intr-o cariera de succes in cadrul unui Grup financiari de renume international.

Număr de telefon ✆ 0373214627

Tiganesti, Teleorman