Gratuit Consultant Vanzari - SEB GROUPE (Tefal, Rowenta, Moulinex) Valea Stanciului

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Valea Stanciului

Consultant Vanzari - SEB GROUPE (Tefal, Rowenta, Moulinex)

⭕ Program:
Miercuri - Vineri : 13:00 - 21:00
Sambata - Duminica : 10:00 - 18:00
Luni - Marti : zile libere
Consultantii isi pot lua un week-end liber/luna ( se stabileste la finalul lunii programul/consultant pentru luna urmatoare)

Locatia: punct de lucru fix (Auchan Titan, Cora Sun Plaza, Media Galaxy Mall Vitan)

Profilul candidatului / candidatei :
- vorbaret, spontan, punctual si dinamic
- aptitudini de vanzator
- preocupat de mercantizarea (aranjarea) produselor
- competitiv in a-si atinge targetele stabilite de client
- aspect fizic ingrijit, placut
- experienta in actiuni similare ( reprezinta un plus, nu o obligativitate)

Responsabilitati:
- promovarea si vanzarea de produse electrocasnice;
- aranjarea produselor la raft
- curatarea zilnica a display-urilor si produselor
- montarea de POSM
- participarea la sedintele de la sediul clientului
- raspunderea prompta la nevoile clientului
- raportare simpla saptamanala in format excel
- dezvoltarea unei relatii bune cu reprezentantii magazinului
- orientat in a fructifica orice oportunitate care apare in magazin si poate influenta vanzarile (plasari secundare, preturi reduse, etc)
- atingerea targetelor stabilite de client.

Oferta:

- Salariu fix + parte variabila
- Bonus lunar la atingerea targetului
- Decont transport.

Număr de telefon ✆ 0723632797

Valea Stanciului, Dolj