0.80 lei Consultant Vanzari Podu Iloaiei

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Podu Iloaiei

Consultant Vanzari

⭕ Consilier vânzări:

Eşti candidatul nostru dacă:
•Ai abilităţi excelente de comunicare, relaţionare şi argumentare
•Ai pregatire sau experienta in domeniul tehnic/auto
•Îţi place să interacţionezi cu oamenii
•Esti organizat, atent la detalii si capabil sa respecti procedurile, principiile si tehnicile de vanzare
•Ai permis de conducere categoria B(optional)
•Este deschis, energic, sociabil si cu spirit de echipa

Descrierea jobului
•Identifica problemele clientilor si le ofera consultanta in rezolvarea acestora propunand solutii tehnice
•Proceseaza si prelucreaza comenzile interne si externe
•Mentine legatura cu partenerii interni si externi
•Propune solutii de eficientizare a fluxului intern de documente
•Gestioneaza stocul si intocmeste oferte comerciale clientilor
•Evidenta si emitere avize si facturi
•Colaboreaza cu celelalte departamente interne

Iţi oferim:
•Pachet salarial motivant şi competitiv
•Training intern si extern pentru însuşirea cunoştinţelor necesare
•Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări
•Oportunităţi de formare şi de dezvoltare profesională, cu posibilităţi de avansare
•Loc de muncă într-o companie în dezvoltare pe o piata dinamica

0781726922

Podu Iloaiei, Iasi