1.60 lei Consultanti Callcenter Domeniu Financiar - Limba Italiana Dobrovat

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Dobrovat

Consultanti Callcenter Domeniu Financiar - Limba Italiana

⭕ Candidatul ideal

-Inteligenta verbala
-Creativitate
-Determinare
-Energie
-Orientare catre profit
-Rezistenta la stress

Descrierea jobului

-Comunicare cu clientii potentiali si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu acestia;
-Cautam persoane pentru a forma o echipa mica dar unita;
-Proiectul este in dezvoltare , fiind la inceput cautam si leaderi de echipa pe care ii vom identifica in functie de progresul obtinut .

BENEFICII:

-Partea fixa pleaca de la 2000 Ron ;
-Comisioanele pot ajunge la peste 1000 euro ;
-Orar fix: 10.00 / 18.30 ;
-Posibilitate de promovare ;
-Oferim training de specializare la sediu,(Bacau) in Bucuresti si Strainatate ;
-Posibilitatea de a invata despre un domeniu in continua crestere si dezvoltare ;
-Nu se lucreaza de sarbatori ;
-Nu se lucreaza in weekend ;

0769666937

Dobrovat, Iasi