Gratuit Enel Energie/Gaz BC Plenita

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Plenita

Enel Energie/Gaz BC

⭕ Suntem o echipa tanara, cu oportunitati multiple, in cautarea de noi colegi.
Daca te regasesti în descrierea de mai jos esti potrivit pentru noi :
• Iti place sa interactionezi si sa cunosti oameni noi;
• Ai abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
• Iti place sa fii o persoana proactiva, pozitiva si dinamica, (activitate de teren - 90% din timp)
• Stii cum sa valorifici oportunitatile de vânzare;
• Ai acumulat experienta în vânzari sau iti doresti sa incepi o cariera in vânzari.
Posibilitatea de a conduce ECHIPA TA de vânzări!

Descrierea jobului:
Cum o zi in echipa noastra?
• Interactionezi in mod direct cu clientii in scopul promovarii si incheierii de contracte si servicii de energie electrica si gaz;
• Stabilesti zilnic intâlniri cu clientii pentru negocierea si incheierea de noi contracte;
• Promovarea imaginii si reprezentarea companiei in conformitate cu standardele actuale;
• Raportarea zilnica, directa a activitatii avute pe teren catre managerul direct;

Ce iti oferim?

• Comision din vanzari;
• Un loc de munca placut, stabil si sigur;
• Oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera în vânzari si de a creste profesional alaturi de noi;
• Un program flexibil, care tine cont de nevoile tale, part time sau full time;
• Posibilitatea de a promova in cel mai scurt timp;
Pentru detalii suplimentare ma puteti contacta:
- ic L-V (intre orele 9:00-18:00)

0768761354

Plenita, Dolj