Gratuit Fereastra ADF Bacau,Arena Mall, Angajeaza Consilier Vanzari Pe Teren. Cascioarele

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Ianuarie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Cascioarele

Fereastra ADF Bacau,Arena Mall, Angajeaza Consilier Vanzari Pe Teren.

⭕ REPREZENTANT VANZARI DIRECTE Bacau
Cerinte:
- Experienta in vanzari constituie avantaj
- Studii tehnice
- Abilitati de comunicare, negociere, organizare si interelationare;
- Dinamism, orientare catre rezultate;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Carnet de conducere categoria B;

Responsabilitati:
- Promovarea produselor companiei in zona desemnata;
- Negocierea si supervizarea derularii contractelor;
- Realizarea targetelor de vanzari;
- Raportarea saptamanala/lunara a obiectivelor;

Oferta :
- Pachet salarial competitiv;
- Masina de serviciu si mobil, laptop;
- Cursuri de perfectionare;
- Posibilitatea dezvoltarii personale intr-o companie de succes.

0349711888

Cascioarele, Calarasi