Gratuit Inspector Asigurari Zamostea

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Februarie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Zamostea

Inspector Asigurari

⭕ Responsabilitati:
- Promovarea si vanzarea produselor de asigurare (activitatea este in incita unui centru comercial);
- Dezvoltarea, gestionarea si fidelizarea portofoliului de clienti;
- Contactarea clientilor pentru reinnoirea politelor.

Cerinte:
- Studii medii/superioare;
- Cunostinte utilizare PC;
- Bune abilitati de relationare, comunicare si negociere;
- Orientare catre obtinerea de rezultate;
- Orientare catre client;

Iti oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Disponibilitate la program in ture.
- Perioada de training platita
- Salarial motivant (salariu fix + comision din vanzarile facute).

Daca esti interesat trimite cv-ul tau pe adresa de email si te vom contacta in cel mai scurt timp.

0266283686

Zamostea, Suceava