Gratuit Lucrator Comercial/ Lucrator Comercial Livrari - METRO Timisoara1 Sutesti

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Februarie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Sutesti

Lucrator Comercial/ Lucrator Comercial Livrari - METRO Timisoara1

⭕ Candidatul ideal
• Orientare către cerinţele pieţei şi ale clientului
• Excelente abilităţi de comunicare, flexibilitate profesională
• Cunoştinţe de operare MS Office

Descrierea jobului
• Expune în suprafaţa de vânzare toate mărfurile aflate în stoc,
• Realizează toate activităţile necesare pregătirii articolelor pentru vânzare si livrare catre client,
• Oferă la cerere date şi detalii referitoare la produsele expuse pentru vânzare,
• Emite factura fiscală pentru marfa cumpărată de client şi încasează contravaloarea acordând suport permanent clientului.

Oferim:
• Salariu fix + tichete de masa
• Bonus pentru performanta
• Asigurare medicala
• Decont transport

Dacă sunteți interesat(ă), vă rugăm să ne transmiteti un CV la sediul magazinului METRO din Calea Sagului sau sa ne contactati la numarul de : 0374 386 360 in intervalul orar 08:00 - 17:00 ori sa ne lasati un mesaj.

0749935197

Sutesti, Braila