Gratuit Magazin IT -angajam Reprezentant Vanzari Maeriste

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Maeriste

Magazin IT -angajam Reprezentant Vanzari

⭕ Magazin IT -angajam reprezentant vanzari

Cautam un coleg vesel, organizat si cu chef de munca, sa se ocupe de promovarea si vanzarea produselor IT

Responsabilitati
Promovarea și vânzarea produselor IT catre companii, comercianți si persoane fizice

Cerinţe:
Experienţă în domeniul vânzării
Capacitate de a comunica eficient si corect in domeniul IT
Cunoştinţe de hard&soft
Capacitate de comunicare, organizare şi raportare
Permis de conducere categoria B / disponibiltate deplasare

Beneficii:
Pachet salarial atractiv plus bonusuri
Program de lucru flexibil
Transport asigurat, laptop, .

Te asteptam in echipa noastra! Trimite-ne CV-ul tau la info[at]dab-it.ro sau incarca-l direct pe site www.dab-it.ro

0711976699

Maeriste, Salaj