Gratuit Ne Extindem Echipa ! Targu Carbunesti

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Targu Carbunesti

Ne Extindem Echipa !

⭕ Angagajam personal pentru supermarket situat in Gai, in apropiere statiei de tramvai (nr. 6 ) pe centura Arad-Nadlac, vis-a-vis de Biserica Sarbeasca.
Oferim salar motivant.
Pentru cei interesati sau doar pentru intrebari, va puteti informa la numarul de afisat

Responsabilitatile tale, in cadrul echipei noastre

-Realizarea activitatii de vanzare ( Sala si vitrina de mezeluri)
-Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne
-Punerea marfei pe rafturi si mentinerea curateniei
-Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
-Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor

Cerinte:

-Spirit de echipa si adaptabilitate
-Flexibilitate si perseverenta
-Responsabilitate si implicare
-Orientare catre client

0772509023

Targu Carbunesti, Gorj