Gratuit Operator Automate De Bauturi Reci Si Snack-uri Silistea

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Silistea

Operator Automate De Bauturi Reci Si Snack-uri

⭕ S.C NORDEXIM COFFEE SERVICES S.R.L part of AQUILA GROUP angajeaza baiat pentru postul de operator automate bauturi reci si snack-uri in Bacau.

Cerinte:
- studii medii/superioare
- bune abilitati de comunicare si relationare(lucru in echipa)
- persoana dinamica cu initiativa, sociabila
- permis conducere ( minim 1 an vechime)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- alimentarea automatelor de bauturi reci si snack-uri
- preluarea/predarea incasarilor zilnice
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii existenti

Oferta, beneficii:
- salariu motivant
- bonus pentru indeplinirea obiectivelor
- bonuri de masa
- masina de serviciu
- serviciu
- program flexibil
- posibilitate de dezvoltare intr-o companie nationala de top

Descrierea companiei

www.nordeximcoffee.ro
www.aquila.ro

0741642521

Silistea, Teleorman