Gratuit Reprezentant Vanzari Birotica Monor

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Ianuarie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Monor

Reprezentant Vanzari Birotica

⭕ Candidatul ideal:

-experienta in vanzari directe catre clienti persoane juridice; cunoasterea pietei business
- excelente abilitati de comunicare: voce placuta, discurs clar si structurat, ascultare activa, putere de convingere
- ambitie, dorinta de autodepasire, orientare catre rezultate;
- atitudine pozitiva si orientata catre gasirea de solutii;
- orientare catre client si capacitatea de a mentine o relatie de business pe termen lung;
- cunostinte medii de utilizare Windows si Office;
- permis de conducere cu o experienta reala de cel putin 2 ani.

OBIECTIV:
Obiectivul jobului este vanzarea produselor de papetarie, birotica, curatenie catre clienti business

RESPONSABILITATI:
- contactarea ica a potentialilor clienti in vederea stabilirii intalnirilor de vanzari la sediul clientului;
- identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de vanzare; - orientare catre client si capacitatea de a mentine o relatie de business pe termen lung;
- oferirea de solutii adaptate nevoilor clientilor;
- negocierea termenilor contractuali si inchiderea vanzarii; - negociază termenul de plată, conditiile de plată, felul intrumentelor de plată;
- mărirea protofoliului de clienti şi mentinerea relatiilor cu cei existenti - realizarea obiectivelor stabilite - promovarea întregii game de produse a companiei.
- urmăreşte încasarea facturilor clienţilor conform termenelor stabilite

BENEFICII:.

-contract de munca in conformitate cu legislatia, program de 8/4 ore pe zi, cu weekendurile si sarbatorile legale libere.
-salariul ce stimuleaza performanta are o componenta fixa si una variabila, in functie de realizari.
-masina de serviciu+
Asteptam CV -ul pe contul de .

Număr de telefon ✆ 0318989102

Monor, Bistrita-Nasaud