Gratuit Reprezentant Vanzari - Internity Telekom (Salajan) Poian

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Poian

Reprezentant Vanzari - Internity Telekom (Salajan)

⭕ Cautam coleg pentru postul de Reprezentant vanzari in magazinul Internity Telekom Salajan (Theodor Pallady), daca ai minim 21 ani si studii medii/superioare. Job-ul este full-time cu program flexibil in ture: 09:00 - 16:00; 13:00 - 20:00.
CV-ul tau il poti atasa aici pe .ro iar pentru mai multe detalii viziteaza site-ul www.internity.ro

Beneficii
- Salariu fix + Bonus din Vanzari;
- posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice;
- Oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediul profesionist.
- Acces la programe de training si beneficii;

Responsabilitati
- vanzarea directa (in magazin) de telefoane mobile, servicii si accesorii pentru ie mobila;
- promovarea produselor si serviciilor in concordanta cu strategia comerciala a companiei;
- urmarirea si atingerea obiectivelor de vanzari stabilite de catre management;
- consilierea clientilor, identificarea cerintelor acestora si oferirea celor mai bune solutii;

Număr de telefon ✆ 0715882794

Poian, Covasna