Gratuit Reprezentant Vanzari Produse Stomatologice La O Firma Serioasa Ziduri

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Decembrie 18, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Ziduri

Reprezentant Vanzari Produse Stomatologice La O Firma Serioasa

⭕ 1.Descrierea postului:
- promovarea produselor stomatologice si de tehnica dentara, precum si a serviciilor firmei in Cluj;
-cresterea vanzarilor si a market-share-ului pe zona;
-mentinerea, crearea, dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si potentiali;
- intocmirea rapoartelor de activitate;
- monitorizarea si furnizarea datelor despre concurenta.

Cerinte:
- foarte bune abilitati de comunicare si vanzari;
- persoana automotivata, cu un bun management al timpului;
- disponibilitate de deplasare si program prelungit;
- cunostinte de limba engleza, maghiara, germana reprezinta avantaj;
- experienta relevanta in conducerea autovehiculelor;
- cunostinte generale de utilizare PC;
- cunoasterea domeniului de activitate (stomatologie, tehnica dentara, ortodontie) constituie avantaj dar nu e obligatorie;
- dorinta de implicare pe termen lung.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- munca intr-o firma cu valori internationale;
- salariul negociabil in functie de experienta, abilitati;
- comision din vanzari;
- traininguri de dezvoltare;
- si masina de serviciu.

Număr de telefon ✆ 0789794891

Ziduri, Buzau