Gratuit Reprezentant Vanzari Ponoarele

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Ponoarele

Reprezentant Vanzari

⭕ Cerinte:
Posesor permis conducere categoria B
Prezentabil si ingrijit.
Fara cazier.
Cunostinte PC.(office,excel)
Domiciliul stabil in Iasi sau pe raza a 10 km.

Responsabilitati:
Preluarea si dezvoltarea unei retele deja bine puse la punct cu peste 100 magazine.
Vizitarea magazinelor si preluarea comenzilor.

Beneficii Oferite:
Masina de serviciu, , tableta.
Salariu FIX si procent din incasari!

Descrierea firmei:
CARDEX ROM este lider pe piata de felicitãri din România încã din 1996, anul înfiintãrii.
CARDEX ROM este distribuitorul exclusiv în România al ilustratelor sub licenta HALLMARK (SUA) - numãrul unu mondial în domeniu, precum si a celor sub licenta Disney, Peanuts, Garfield, Scooby-Doo, Rachel Hale, Thomas Kinkade, Forever Friends etc.
Obiectivul pe viitor a întregii echipe CARDEX ROM este ca fiecare client sã-si gãseascã pentru fiecare ocazie un design pe plãcul lui între produsele noastre, indiferent dacã este vorba despre o felicitare, o pungã pentru cadouri sau hârtie de ambalaj.

CV insotite de poza, pot fi atasate in cadrul destinat acestei sectiuni, respectiv in partea de jos a casutei de mesaje Adauga fisier sau la adresa: job arond cardex.ro

0716089547

Ponoarele, Mehedinti