Gratuit Sangreen Angajaza Miraslau

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Ianuarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Miraslau

Sangreen Angajaza

⭕ Descrierea jobului

Promovarea de produse parafarmaceutice (naturiste) prin – te ajutam cu discurs in apel & tot ce ai nevoie
Consilierea clientilor, oferindu-le scheme de tratament adaptate nevoilor lor – am gandit pachete complexe
program part-time L-V de 4/6 ore/zi si 2 sambete/luna – program flexibil cu posibilitatea de a iti alege turele in functie de disponibilitatea ta!
locatia job-ului - Sos. Virtutii, la 10’ de Metrou Lujerului/ la 5’ de statia Orsova a tramvaiului 41
contract de munca pe perioada nedeterminata
salariu fix cu crestere garantata la 3/6 si 12 luni de la angajare
comision din vanzare pe o schema de bonusare adaptata celor fara experienta - deci foarte foarte accesibila!
Team leaderi tineri, cu experienta & prietenosi
Colegi tineri, cu & fara experienta - abia intrati in echipa sau seniori!
Coaching one2one – investim pentru a iti creste performanta
Training-uri in-house saptamanale
Posibilitatea de a deveni Mentor si Team Leader pentru colegi

0749612326

Miraslau, Alba