Gratuit Smart Imobiliare Angajeaza Consilier Imobiliar Ceptura

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Ceptura

Smart Imobiliare Angajeaza Consilier Imobiliar

⭕ Candidatul ideal: - Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv; Cunoştinţe operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer; Disponibilitatea de a lucra atât la birou cât şi pe teren;
Descrierea postului: - Program de lucru: 8 ore; - Promovarea serviciilor companiei; - Promovarea imaginii companiei; - Crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii; - Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere;
Beneficii - Oferta ( bonusuri ): - Comision şi bonus de performanţă - se discută la interviu; - Condiţii optime pentru desfăşurarea activităţii;
- Posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională .

0729253327

Ceptura, Prahova