0.80 lei Team Leader CRAIOVA Borascu

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Borascu

Team Leader CRAIOVA

⭕ Clock Advertising angajeaza Team Leader , pentru a coordona o echipa de hostesse, ce vor desfasura activitati promotionale in magazine, benzinarii, cafenele si cluburi.

Responsabilitati:
- Coordonarea si supervizarea activitatii hostesselor avute in subordine
- Centralizarea si intocmirea rapoartelor de activitate
- Logistica de premii si de materiale pentru locatiile desemnate

Cerinte
- Disponibilitate pentru un program de lucru de 8 ore/zi:
MARTI-MIERCURI - 12:00-20:00, (se lucreaza in magazine&benzinarii program de zi)
JOI - SAMBATA - 19:00-24:00 (se activeaza in cafenele si pub-uri)
- Varsta cuprinsa intre 20 si 30 de ani
- Permis de conducere de minim 1 an , obligatoriu cu masina personala
- Dinamic- Proactiv- Responsabil
- Disponibilitate pentru program flexibil

Oferta:
- Pachet salarial competitiv
- Bonusuri pentru performante
- Program de lucru flexibil
- Mediu de lucru placut
- Posibilitate de promovare

Puteti aplica trimitand un CV, impreuna cu 2 poze. Detalii suplimentare la : 732 , Radu

0745454589

Borascu, Gorj