Gratuit Angajam Operator Productie Marpod

Agricultura / Zootehnie Published date: Aprilie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Marpod

Angajam Operator Productie

⭕ SC Olin SRL, producator de sticla pentru constructii si amenajari interioare, cauta persoane cu sau fara experienta, dornice de lucru, pentru postul de operator productie.

Responsabilitati:
-realizeaza taierea manuala a foii de geam/ traseaza si fixeaza reperele pentru croirea foii de geam prin optimizare pe echipamente automate;
-manipuleaza foile de geam debitate in vederea spalarii si uscarii.

Cerinte:
- experienta in productie constituie avantaj
- persoana dinamica, dornica de a lucra intr-un mediu competitiv.

Se ofera:
-mediu de lucru profesionist
-pachet salarial atractiv
-sistem de bonusare in functie de realizari
-bonuri de masa.

Puteti sa ne trimiteti Cv-ul Dvs. sau il puteti depune la sediul din Str. Brazilor, nr. 55 (cartier Noua).
Pentru detalii ne puteti contacta la numarul de 722 .

Număr de telefon ✆ 0705991173

Marpod, Sibiu