Gratuit Angajez Consilier Vanzari Showroom Mobila Branisca

Agricultura / Zootehnie Published date: Ianuarie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Branisca

Angajez Consilier Vanzari Showroom Mobila

⭕ GENAROM SRL angajeaza consilier vanzari pentru showroom mobilier situat in zona Timpuri Noi.

Responsabilități :
- dezvolta si mentine relaţia cu clientul (prezentări, întâlniri, propuneri, rapoarte, contracte, comenzi, facturare, livrări etc)
- asigurarea unei deserviri amabile și rapide a clienților;
- oferirea de informații de specialitate/tehnice despre produsele comercializate ;
- realizarea comenzilor și recepția mărfii;
- mentinerea curateniei si ordinii la locul de munca .

Cerințe :
- Spirit de echipă și orientare către client;
- Cunoștințe operare PC;
- Abilități de comunicare, atitudine pozitivă, spirit pro-activ ;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate,dorință de dezvoltare în carieră;

Ofertă:
- Pachet salarial : salariu fix, bonuri de masă, bonus performanta.

Detalii la 769

Număr de telefon ✆ 0772138900

Branisca, Hunedoara