1.60 lei Angajam Montator Rafturi Industriale, Câștig Lunar 2500 + Baraganul

Alte Locuri De Munca Published date: Februarie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Baraganul

Angajam Montator Rafturi Industriale, Câștig Lunar 2500 +

⭕ Angajăm muncitori calificați și necalificați pentru montaj rafturi industriale în toată țara.

Candidatul ideal

-disponibil la deplasări în țară, unde se oferă cazare și diurnă
-abilități de lucru în echipă
-disponibilitate pentru o perioadă nedeterminată
-deprinderi tehnice sau autorizatie ISCIR constituie avantaj
-oferta salarila este corelata cu experiența
-mediu de lucru competitiv profesional
-program de lucru 8 ore/zi

Descrierea jobului

-Operatiuni de montaj sisteme de rafturi la depozitele din tara

Așteptăm CV- rile pe adresa de mail.

Mai multe detalii ic.

Număr de telefon ✆ 0749200273

Baraganul, Braila