Gratuit Amanet Royal Angajează Operator Pentru Orașul Mioveni Si Pitești Baiut

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Baiut

Amanet Royal Angajează Operator Pentru Orașul Mioveni Si Pitești

⭕ Casa de Amanet Royal angajeaza băiat operator calculator electronice pentru orasul Mioveni si Pitești

Cerinte:
Experiența in domeniul de Amanet constituie avantaj;
Studii medii;
Abilitati de comunicare;
Cunostinte operare calculator;
Evaluare produse electronice si aur
Experiența in Electronice ;

Responsabilitati:

Negocierea contractelor;
Verifica și evalueaza garanțiile;
Intocmeste documentele pentru acordarea împrumuturilor;
Consiliaza clientii pe parte de vânzări

Oferta:

Pregatire si formare in domeniu;
Mediu profesionist de lucru;
Salariu fix si bonusuri din vânzări
Ambient placut;
Aprecierea şi recunoaşterea performanţelor pe plan profesional;
Colectiv tanar.

Așteptam CV-urile, inclusiv foto prin mesaj .
Vor fi contactati pentru interviu numai candidatii care corespund cerintelor enuntate

0278678463

Baiut, Maramures