Gratuit Responsabil Transport Rezidenți Olteni

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Olteni

Responsabil Transport Rezidenți

⭕ Rezidența pentru Vârstnici Valea Izvoarelor
Angajează
RESPONSABIL TRANSPORT REZIDENȚI

SARCINI, RESPONSABILITĂȚI:
 transportul și însoțirea rezidenților în excursiile organizate de Rezidență, la consultații medicale precum și alte evenimente în Târgu Mureș cât și în afara orașului

CANDIDATUL IDEAL:
 persoană responsabilă, punctuală, având abilități de comunicare cu persoane vârstnice,
 permis de conducere cat. B,
 spirit organizatoric,
 constituie un avantaj cunoașterea limbii maghiare la nivel conversațional.
CE OFERIM:
 contract de muncă pe termen lung,
 mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța.
 mașină de servici, mobil, masă de prânz.

0215118919

Olteni, Teleorman