Gratuit Angajam Brutar/Patiser Dobresti

Alte Locuri De Munca Published date: Iunie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Dobresti

Angajam Brutar/Patiser

⭕ Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul din clientii sai, leader in industria de panificatie, Brutar.

Candidatul ideal:
-experienta minima in domeniul de panificatie
-spirit de echipa
-persoana energica
-conditie fizica foarte buna, dexteritate

Descrierea jobului
-cunoasterea etapelor proceselor tehnologic din panificatie
-prepararea produselor in conformitate cu retetele stabilite si cu normele igienico-sanitare;

Beneficii:
-pachet salarial atractiv
-bonuri de masa
-bonus de performanta
-transport asigurat
-asigurare medicala Regina Maria

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta de L-V 9 – 17:00 la 737 sau 0265 221 015 sau trimiteti mesaj pe cu CV-ul dumneavoastra.

0763905686

Dobresti, Bihor