Gratuit Angajam Clacatoreasa/Spalatoreasa Articole Textile Muntenii de Jos

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Muntenii de Jos

Angajam Clacatoreasa/Spalatoreasa Articole Textile

⭕ Candidatul ideal
- Persoana organizata si muncitoare
- Capacitate de lucru în mod individual şi în echipă;
- Rezistenţă fizică şi psihică;

Descrierea jobului

- Preia obiectele textile;
- Pregăteste obiectele textile pentru spălare/curătare;
- Detaseaza petele de pe obiectele textile (lenjerie murdară etc) si le spală la timp, sortându-le în funcţie de culoare, material, etc;
- Participa la eliminarea partială sau totală a umiditătii continută în obiectele textile spălate cu ajutorul echipamentelor (uscătoarul).
- Calcă obiectele textile, pregătindu-le pentru expediţie (impaturindu-le si infoliindu-le);
- Predă obiectele spălate/uscate/calcate/infoliate;
- Răspunde de ordinea şi curăţenia din spălătorie/curatatorie.

0731499654

Muntenii de Jos, Vaslui